Wycieczka do Zatoru 3a

Strona główna / Wycieczka do Zatoru 3a

Wycieczka klasy 3 a do Parków Rozrywki w Zatorze

Kiedy nadszedł oczekiwany dzień 17. czerwiec cała nasza klasa z naszą panią Zuzią i opiekunami: panią Renią Juraszek i panią Danutą Grzegorzek wyruszyła w daleką podróż do Zatoru. Już po przyjeździe na miejsce wiedzieliśmy, że będą to niezapomniane chwile.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Parku Mitologii, gdzie barką pływaliśmy po jeziorze i poznawaliśmy greckich bożków. Następnie udaliśmy się do Parku Bajek.

Duże wrażenie wywarł na nas Park Ruchomych Dinozaurów. Było dużo chodzenia po lasku, a z każdej strony wyłaniały się wielkie potwory. Byliśmy na filmie o dinozaurach w 5 D. Było strasznie.

Kiedy nadeszło południe trzeba było się posilić, bo byliśmy już bardzo zmęczeni. Po posiłku poszliśmy do Lunaparku. Było czadowo. Na zakończenie zrobiliśmy małe zakupy i podziwialiśmy ruchome owady.

Wróciliśmy zmęczeni, ale przywieźliśmy wiele wspomnień, które zostaną nam w pamięci do końca życia.

Dziękujemy rodzicom, opiekunom i naszej pani Zuzi za zorganizowanie tej pięknej wycieczki.

Wdzięczni  uczniowie klasy 3 a