Witaj w przyjaznej szkole!!!

Grono Pedagogiczne

Strona główna / Grono Pedagogiczne

DYREKCJA SZKOŁY:

Dyrektor szkoły: mgr Marek Duraj

Wicedyrektor: mgr Sabina Pietraszewska



I ETAP EDUKACYJNY - KLASY I-III:

WYCHOWAWCA KLASY 1A:  
                                                      mgr Zuzanna Wojciuch

WYCHOWAWCA KLASY 1B:  
                                           mgr Rozalia Adamczyk

WYCHOWAWCA KLASY 2A:  
                                                     mgr Joanna Proksa
           nauczyciel wspomagający:
                                                     mgr Monika Pytlarz

WYCHOWAWCA KLASY 2B:  
                                                     mgr Jolanta Trzeciak
           nauczyciele wspomagający:
                                                     
mgr Katarzyna Pawlik-Murańska
                                                     mgr Magdalena Biegun

WYCHOWAWCA KLASY 3A:  
                                                     mgr Danuta Kasyk

    

 II ETAP EDUKACYJNY - KLASY IV-VIII:

WYCHOWAWCA KLASY 4A:
                                                     mgr Iwona Suchanek
           nauczyciel wspomagający:
                                                     
mgr Elżbieta Dyrlaga

WYCHOWAWCA KLASY 4B:
                                                     mgr Marcin Lipiec

WYCHOWAWCA KLASY 4C:
                                                     mgr Katarzyna Kliś

WYCHOWAWCA KLASY 5A:
                                                     mgr Ewa Mikusek

WYCHOWAWCA KLASY 5B:
                                                     mgr Natalia Malinka

WYCHOWAWCA KLASY 5C:
                                                     mgr Renata Śliwa

WYCHOWAWCA KLASY 5D:
                                                     mgr Patrycja Klima
           nauczyciel wspomagający:
                                                     
mgr Edyta Piechota

WYCHOWAWCA KLASY 6A:
                                                     mgr Aleksandra Stemplewska

WYCHOWAWCA KLASY 6B:
                                                     mgr Agnieszka Polak

 
WYCHOWAWCA KLASY 7A:

                                                     mgr Małgorzata Czyżewska
           nauczyciel wspomagający:
                                                     mgr Dorota Hatala

WYCHOWAWCA KLASY 7B:
                                                     mgr Dorota Kowalczyk

 
WYCHOWAWCA KLASY 8A:
                                                      mgr Szymon Nowak 

WYCHOWAWCA KLASY 8B:
                                                     mgr Sabina Pietraszewska

   

GIMNAZJUM:  

WYCHOWAWCA KLASY 3A:                                                     
                                                     mgr Jadwiga Dziedzic

WYCHOWAWCA KLASY 3B:
                                                     mgr Mirosława Juraszek

              

*** 

ŚWIETLICA SZKOLNA:

Kierownik świetlicy szkolnej:
                                                     mgr Joanna Żur

Wychowawca: 
                                                     mgr Alicja Sobczyk-Szyma

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA:

Nauczyciele bibliotekarze:
                                                     mgr Ilona Kapek
                                                     mgr Adam Kuchejda

 

PEDAGOG SZKOLNY:

                                                     mgr Agnieszka Kwaczek 

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI:

Język polski

mgr Patrycja Klima - klasy: 4a, 4c, 5c, 5d

mgr Natalia Malinka - klasy: 4b, 5b, 6a, 6b

mgr Ewa Mikusek - klasy: 5a, 7a, 7b, 8b

mgr Anna Musioł - klasy: 8a, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Język angielski

mgr Małgorzata Czyżewska - klasy: 1b, 2a, 4c, 5a, 6b gr. 2, 7a, 8a gr. 1, 8b gr. 1

mgr Dorota Kowalczyk - klasy: 1a, 2b, 3a, 6b gr. 1, 7b

mgr Marcin Lipiec - klasy: 4b, 5d, 3a gr. 1 (gimnazjum), 3b gr. 2 (gimnazjum)

mgr Iwona Suchanek - klasy: 4a, 5b, 5c, 6a, 8a gr. 2, 8b gr. 2, 3a gr. 2 (gimnazjum), 3b gr. 1 (gimnazjum)

Język niemiecki mgr Jadwiga Dziedzic - klasy: 7a, 7b, 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)
Matematyka

mgr Mariola Juraszek - klasy: 4b, 5c, 7b

mgr Katarzyna Kliś - klasy: 4a, 4c, 5b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

mgr Szymon Nowak - klasy: 8a

mgr Sabina Pietraszewska - klasy: 6a, 8b

mgr Agnieszka Polak - klasy: 5a, 5d, 6b, 7a, 8a, 

Historia i społeczeństwo

mgr Wojciech Sobel - klasy: 5a, 5b, 5d, 6a, 6b

mgr Renata Śliwa - klasy: 4a, 4b, 4c, 5c, 7a, 7b, 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Muzyka  mgr Monika Wójtowicz - klasy: 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 7a, 7b
Plastyka

mgr Dorota Kowalczyk - klasy: 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 7a, 7b

mgr Małgorzata Golec - klasy: 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Przyroda mgr Szymon Nowak - klasy: 4a, 4b, 4c, 6a, 6b
Biologia  mgr Lidia Paciorek-Ficoń - klasy: 5a, 5b, 5c, 5d, 7a, 7b, 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)
Chemia  mgr Lidia Paciorek-Ficoń - klasy: 7a, 7b, 8a, 8b. 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)
Fizyka
mgr Tomasz Juraszek - klasy: 7a, 7b, 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)
Geografia

 mgr Paweł Krzus  - klasy: 7b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

mgr Szymon Nowak - klasy: 5a, 5b, 5c, 5d, 7a, 8a, 8b

Religia

 mgr Agata Dziedzic - klasy: 1a, 1b, 2a, 2b, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d

ks. Damian Koryciński - klasy: 3a, 3b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Wychowanie fizyczne

mgr Marek Duraj - klasy: 6b (chłopcy)

mgr Wojciech Jeleń - klasy: 4b, 5a (chłopcy), 5c (chłopcy), 7a (chłopcy), 7b, 8a (chłopcy), 8b (chłopcy)

mgr Mirosława Juraszek - klasy: 2a (dziewczyny), 4c, 7a (dziewczyny), 3b (gimnazjum - dziewczyny)

mgr Tomasz Juraszek - klasy: 3a (gimnazjum - chłopcy), 3b (gimnazjum - chłopcy)

mgr Dawid Kania - klasy: 2a (chłopcy), 5b (chłopcy), 5d (chłopcy)

mgr Agata Sapińska - klasy: 5b (dziewczyny), 5d (dziewczyny), 6b (dziewczyny), 8a (dziewczyny), 8b (dziewczyny), 3a (gimnazjum - dziewczyny)

mgr Aleksandra Stemplewska - klasy: 1a, 4a, 5a (dziewczyny),  5c (dziewczyny), 6a

Zajęcia komputerowe

mgr Adam Kuchejda - klasy: 6b, 7a, 7b, 8a, 8b

mgr Marcin Lipiec - klasy: 2a, 2b, 3a, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a

Zajęcia techniczne

mgr Mariola Juraszek - klasy: 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d

mgr Adam Kuchejda - klasy: 6a, 6b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Wiedza o społeczeństwie

mgr Renata Śliwa - klasy: 8a, 8b

Edukacja
dla bezpieczeństwa

mgr Marcin Wolny - klasy: 8a, 8b, 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

Wychowanie do życia
w rodzinie

 mgr Agnieszka Kwaczek - klasy: 7b, 8a, 8b

mgr Agata Sapińska - klasy: 3a (gimnazjum), 3b (gimnazjum)

© Szkoła Podstawowa nr 1 w Cięcinie 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.