Witaj w SP1Cięcina :)

Grono Pedagogiczne

DYREKCJA SZKOŁY:

Dyrektor szkoły: mgr Marek Duraj

Wicedyrektor: mgr Sabina Pietraszewska



I ETAP EDUKACYJNY - KLASY I-III:

WYCHOWAWCA KLASY 1A
                                              mgr Zuzanna Wojciuch

WYCHOWAWCA KLASY 1B:  
                                              mgr Renata Adamczyk

 

WYCHOWAWCA KLASY 2A:  
                                                     mgr Anna Ozimińska-Dudek

WYCHOWAWCA KLASY 2B:  
                                                     mgr Joanna Proksa
           nauczyciel wspomagający:
                                                     
mgr Dorota Hatala

 

WYCHOWAWCA KLASY 3A:  
                                              mgr Danuta Kasyk

WYCHOWAWCA KLASY 3B:  
                                              mgr Jolanta Żyrek
           nauczyciel wspomagający:
                                                     
mgr Edyta Piechota

 

 II ETAP EDUKACYJNY - KLASY IV-VIII:


WYCHOWAWCA KLASY 4A:  
                                              mgr Aleksandra Stemplewska

WYCHOWAWCA KLASY 4B:  
                                              mgr Dorota Kowalczyk

 

WYCHOWAWCA KLASY 5A:  
                                              mgr Szymon Nowak
           nauczyciel wspomagający:
                                              mgr Monika Pytlarz

WYCHOWAWCA KLASY 5B:  
                                              mgr Katarzyna Pawlik-Murańska
           nauczyciele wspomagający:
                                              mgr Katarzyna Pawlik-Murańska
                                              mgr Magdalena Biegun

 

                             WYCHOWAWCA KLASY 6A:
                                                                        mgr Anna Musioł
                                         nauczyciel wspomagający:
                                                                        
mgr Ewelina Barczyńska

 

WYCHOWAWCA KLASY 7A:
                                              mgr Iwona Suchanek
           nauczyciel wspomagający:
                                              
mgr Elżbieta Dyrlaga

WYCHOWAWCA KLASY 7B:
                                              mgr Marcin Lipiec

WYCHOWAWCA KLASY 7C:
                                              mgr Katarzyna Kliś

 

WYCHOWAWCA KLASY 8A:
                                              mgr Ewa Mikusek

WYCHOWAWCA KLASY 8B:
                                              mgr Agnieszka Roczyna

WYCHOWAWCA KLASY 8C:
                                              mgr Renata Śliwa

WYCHOWAWCA KLASY 8D:
                                              mgr Karolina Wantoła
           nauczyciel wspomagający:
                                              mgr Edyta Piechota

 

                  *** 

ŚWIETLICA SZKOLNA:

Kierownik świetlicy szkolnej:
                                                     mgr Joanna Żur

Wychowawca: 
                                                     mgr  Alicja Sobczyk-Szyma

 

BIBLIOTEKA SZKOLNA:

Nauczyciele bibliotekarze:
                                                     mgr Ilona Kapek
                                                     mgr Adam Kuchejda

 

PEDAGOG SZKOLNY:

                                                     mgr Agnieszka Kwaczek 

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI:

Język polski

mgr Patrycja Klima

mgr Agnieszka Roczyna

mgr Ewa Mikusek

mgr Anna Musioł

mgr Karolina Wantoła

Język angielski

mgr Małgorzata Czyżewska

mgr Dorota Kowalczyk

mgr Marcin Lipiec

mgr Iwona Suchanek

mgr Kinga Wrężel

Język niemiecki mgr Jadwiga Dziedzic

Matematyka

mgr Mariola Juraszek

mgr Katarzyna Kliś

mgr Szymon Nowak

mgr Sabina Pietraszewska

mgr Halina Motyka

Historia i społeczeństwo

mgr Wojciech Sobel

mgr Renata Śliwa

Muzyka mgr Monika Wójtowicz

Plastyka

mgr Dorota Kowalczyk

Przyroda mgr Szymon Nowak

Biologia

mgr Lidia Paciorek-Ficoń

mgr Elżbieta Orlicka

Chemia

mgr Lidia Paciorek-Ficoń

mgr Elżbieta Orlicka

Fizyka
mgr Tomasz Juraszek

Geografia

mgr Paweł Krzus

mgr Szymon Nowak

Religia

mgr Agata Dziedzic

mgr Anastazja Micorek-Kloc

ks. Jerzy Łukowicz

ks. Bogusław Szwanda

Wychowanie fizyczne

mgr Marek Duraj

mgr Wojciech Jeleń

mgr Mirosława Juraszek

mgr Tomasz Juraszek

mgr Dawid Kania

mgr Agata Sapińska

mgr Aleksandra Stemplewska

mgr Wojciech Drewniak

Informatyka

mgr Adam Kuchejda

mgr Marcin Lipiec

mgr Mariola Juraszek

Technika

mgr Mariola Juraszek

mgr Adam Kuchejda

Wiedza o społeczeństwie

mgr Renata Śliwa

Edukacja
dla bezpieczeństwa

mgr Kamila Pawlus

Wychowanie do życia
w rodzinie

mgr Agnieszka Kwaczek

mgr Agata Sapińska                                                   

© Szkoła Podstawowa nr 1 w Cięcinie 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.