Święta z tradycją

Święta z tradycją

"Święta z tradycją" to kolejna edycja Programu Wolontariusze HOPE, który zrealizowany został w naszej szkole.

W grudniowe popołudnie uczniowie klasy 5b wraz z wolontariuszami firmy "Żywiec Zdrój" uczestniczyli w warsztatach, których głównym celem było tworzenie regionalnych ozdób świątecznych oraz wspólne ubieranie tradycyjnych choinek. Oprócz tego wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali świąteczne upominki. Udekorowane drzewka zdobić będą salę świetlicy oraz stołówki szkolnej.

Spotkanie, w którym uczestniczyliśmy przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Było także znakomitą okazją do wspólnej integracji, nauki oraz zabawy.

Dziękujemy firmie "Żywiec Zdrój" , wolontariuszom, Dyrekcji SP nr 1 w Cięcinie, rodzicom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego projektu.

szkolny koordynator akcji - N. Malinka