SKS zaprasza! Rozpocznij przygodę z siatkówką!

SKS zaprasza! Rozpocznij przygodę z siatkówką!

Sekcja siatkówki SKS dziewcząt, czyli Szkolnego Klubu Sportowego zaprasza na treningi.

Obecnie w treningach uczestniczy 20 dziewcząt z piątych oraz czwartych klas. Sekcja została stworzona z myślą o rozpowszechnianiu siatkówki wśród dzieci oraz stworzeniu możliwości zdrowego i ciekawego spędzania wolnego czasu. W przyszłości chcemy startować w lidze piłki siatkowej na odpowiednim szczeblu wiekowym oraz w różnego rodzaju turniejach, dlatego tak ważna jest systematyczność uczęszczania na treningi już teraz.

Obecnie dziewczyny tworzą świetny zespół, są bardzo systematyczne i zgrane, a prowadzenie z nimi treningów to świetna zabawa. Jest to grupa, która w przyszłości ma dużą szansę zaistnieć na boiskach siatkarskich całej Polski.

Obecnie treningi prowadzone są dwa razy w tygodniu po 1h zegarowej.

WTORKI: 17.00 – 18.00

ŚRODY: 14.30 – 15.30

Każdy kto ma choć trochę pasji do siatkówki i nie lubi nudy jest mile widziany na treningach. Niestety obecnie mamy tylko jedną grupę wiekową, tj. 4-5 klasy dziewcząt, ale mamy nadzieję, że w przyszłości uda się stworzyć również sekcje dla starszych dziewcząt oraz chłopaków.

Wszystko jest w Waszych rękach, nie siedźcie w domu, zacznijcie osiągać sukcesy, pierwszym krokiem do tego jest Szkolny Klub Sportowy, który bezpłatnie prowadzi treningi.

„Pasja, poświęcenie, charakter, ciężka praca, wytrwałość i wola walki to cechy, dzięki którym możesz osiągnąć wymorzony cel.”

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO TRENOWANIA I WSPÓLNEJ ZABAWY!

Aleksandra Stemplewska