Mecz disc golfa - lekcja wsparcia i szanowania naszych różnic

Strona główna / Mecz disc golfa - lekcja wsparcia i szanowania naszych różnic
Finlandia plasuje się na 2 miejscu w rankingu najlepszych miejsc do gry w disc golfa: znajdują się tutaj aż 1033 boiska do rozgrywania tego sportu! W Polsce????????❤️ sport ten dopiero zyskuje na popularności - mamy już 34 boiska, a co ciekawe, jedno z nich znajduje się w naszej gminie!
Na dzisiejszej lekcji wychowania fizycznego udaliśmy się do Węgierskiej Górki, żeby przekonać się na własnej skórze, dlaczego akurat ten sport jest jednym z ulubionych w Finlandii ????
Edukacja włączająca to między innymi tworzenie w szkole właściwej atmosfery sprzyjającej budowaniu relacji, kreowanie zdrowego, bezpiecznego i przyjaznego środowiska szkolnego dla każdego ucznia, niezależnie od jego umiejętności i predyspozycji.
Dzisiejsza lekcja była wspaniałym doświadczeniem rozwijającym naszą umiejętność wzajemnego wspierania się, tolerancji dla różnic pomiędzy naszymi predyspozycjami fizycznymi oraz uświadomienia sobie, że nawet najmniejsze sukcesy są ważne ????❤️
Dorota Kowalczyk