KONKURS ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Strona główna / KONKURS ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE ZDROWEGO STYLU ŻYCIA !!!

W dniu 16.05.2016 uczniowie, którzy wygrali eliminacje szkolne: Kamil Dzióbek (uczeń klasy II D) oraz Michał Żur (uczeń klasy VI A) wraz z opiekunem p. Szymonem Nowakiem udali się na etap rejonowy konkursu Promocji Zdrowego Stylu Życia „MAŁY RATOWNIK PCK” do Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Żywcu.

Tam wraz z przedstawicielami uczniów szkół powiatu żywieckiego przystąpili do pisania testu sprawdzającego wiadomości
i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zdrowego stylu życia, który został przeprowadzony w dwóch kategoriach:
- klasy I-III;
- klasy IV-VI.
Podczas oczekiwania na wyniki konkursu uczniowie wraz z opiekunami zostali oprowadzeni po szkole, przez jednego z nauczycieli uczących w gimnazjum. Po krótkiej wycieczce po szkole zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że:

KAMIL DZIÓBEK, zajął I miejsce w kategorii klas I-III;
MICHAŁ ŻUR, otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

Trzymamy kciuki za Kamila Dzióbka, który wygrał etap rejonowy konkursu Promocji Zdrowego Stylu Życia „MAŁY RATOWNIK PCK” w kategorii klas I-III i będzie rywalizował z uczniami województwa śląskiego w etapie okręgowym w Katowicach w dniu  07.06.2016.

Gratulujemy Kamilowi oraz Michałowi i życzymy dalszych sukcesów! Uśmiech