Kawiarnia walentynkowa

Strona główna / Kawiarnia walentynkowa

Tegoroczne Walentynki spędziliśmy w słodkim nastroju. 14 lutego Szkolne Centrum Kultury zamieniło się w prawdziwą kawiarnię, w której można było skosztować pysznych, domowych ciast, pieczonych przez uczniów i uczennice z klasy 5c, 6c, 6d. Po korytarzu roznosił się zapach pysznej gorącej czekolady, prawdziwy specjał pani Basi. Czekolada rozpływała się w ustach. Nastrój budowała romantyczna, spokojna muzyka. Rozmowy przy stolikach nie miały końca....aż miło było popatrzeć na naszych uczniów.

Z okazji Dnia Świętego Walentego Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Od 3 do 14 lutego każdy miał okazję przygotować laurkę i wrzucić ją do specjalnie przygotowanej skrzynki na pocztę walentynkową, która znajdowała się w naszej bibliotece. Kartkę można było przygotować nie tylko dla tych, których się kocha, ale też dla tych, których się lubi lub podziwia. Listonosze posegregowali wszystkie laurki i w dniu 14 lutego wręczyli je uczniom.

W tym dniu każdy mógł nacieszyć oko podziwiając walentynkową dekorację sali nr 44, której opiekunem jest  pani Iwonka. Wielbiciele fotografii mieli również okazję zrobić sobie wspaniałe, pamiątkowe zdjęcia w fotobudce!

Patrycja Klima