Głosuj na "Wzorową Łazienkę" !

27.10.2016

Głosuj na "Wzorową Łazienkę" !

Nasza szkoła dołączyła do programu „Wzorowa Łazienka 2016”, Głosowanie trwa do 30.11.2016! Wystarczy jedno kliknięcie a możemy pomóc szkole w poprawie stanu higieny oraz standardu i komfortu szkolnych łazienek.

• 1 Głos oddany przez dowolnego Internautę – 1 punkt!
  •  Każdy użytkownik może oddać 1 głos dziennie za pomocą facebook'a oraz 1 głos z mail'a (głosujemy codziennie z różnych kont!).
  • Osoby chętne mogą wykonać pracę graficzną, przedstawiającą interpretacje hasła "Wzorowa Łazienka" i umieścić ją w galerii szkoły lub oddać nauczycielowi (dodatkowo szkoła otrzymamy 100 pkt.)

Trzy pierwsze szkoły z największa ilością głosów mogą wygrać remont szkolnych toalet!
NAGRODA DLA WYRÓŻNIONYCH 200 SZKÓŁ Z NAJWYŻSZĄ W KOLEJNOŚCI LICZBĄ PUNKTÓW OTRZYMA ROCZNY ZESTAW PRODUKTÓW DOMESTOS !!!!

Bardzo prosimy o głosy! Choć pozostało niewiele dni do zakończenia akcji liczymy,że uda nam się z Waszą pomocą zawalczyć przynajmniej o roczny zestaw DOMESTOSU

Głosujemy TUTAJ

Poniżej praca zachęcająca do głosowania, wykonana przez naszych uczniów, która jest zamieszczona w galerii szkoły.