Dzień Wisławy Szymborskiej

Dzień Wisławy Szymborskiej

Rok 2023 jest rokiem jednej z najwybitniejszych polskich poetek- Wisławy Szymborskiej. Z tego powodu uczniowie z klasy 8c, w dniu 13 czerwca 2023 roku, zorganizowali dzień poświęcony jej osobie.
W Szkolnym Centrum Kultury na każdej przerwie uczniowie mogli skorzystać z różnych atrakcji. Można było wysłuchać kilku recytacji wierszy Wisławy Szymborskiej oraz piosenki ze słowami poetki, twórczości Sanah. Była również szansa na wygranie drobnych upominków oraz słodkości. Wystarczyło wziąć udział w konkursach: Słowa w krzyżówce, Zgadnij jaki to wiersz, Kto znajdzie pierwszy ciekawostkę?! Nie zabrakło prezentacji multimedialnej i Kahoota.
Mamy nadzieję, że podobał się Wam dzień o twórczości Wisławy Szymborskiej. My bawiliśmy się świetnie!