Dzień Świętego Patryka

Dzień Świętego Patryka

W dniu 15 marca, nasza szkoła wraz z pomocą rodziców zorganizowała Dzień Św. Patryka. Zabawa była wspaniała. Dzieci miały możliwość zdobycia wiedzy o kulturze i zwyczajach Irlandii, jednocześnie dobrze się bawiąc. Były konkursy oraz quizy o tym kraju, w których można było zdobyć nie tylko wiedzę ale również oceny celujące z różnych przedmiotów! Mnóstwo smakołyków pojawiło się na stołach, więc każdy mógł coś przekąsić. Pełen wrażeń dzień zorganizowała klasa 8a, z której jesteśmy dumni. Wszyscy poradzili sobie z powierzonymi zadaniami bez zastrzeżeń.
Każdy dzielnie pracował, a dzięki temu uczniowie pozostałych klas mogli się dobrze bawić.
Dziękujemy również pani Eli i Pani Ani, które w tym dniu pomagały ogarnąć cały ten chaos oraz rodzicom, którzy tak bardzo się postarali nam umilić ten czas.