Dzień postaci z bajek

20 listopada 2018r. świętowaliśmy dzień postaci z bajek. Zadaniem każdej klasy było ucharakteryzowanie się zgodnie z wylosowaną przez przewodniczącego bajką. Oceny klas dokonała komisja składająca się z przedstawicielek samorządu uczniowskiego Aleksandry Kłusak i Natalii Kupczak oraz grona pedagogicznego pani Agnieszki Kwaczek i pani Joanny Żur. Komisja oceniała charakteryzację, pomysłowość oraz zaangażowanie  uczniów całej klasy. Wszystkie klasy przygotowały się rewelacyjnie, co przyczyniło się do trudnego wyboru zwycięzcy. Jury wyłoniło dwóch zwycięzców, którzy zdobyli jednakową i największą liczbę punktów. I miejsce zdobyły klasy 4a i 5d. Wyróżnili również klasy 4c, 5b, 7a, 3a gimnazjum. Bawiliśmy się przy tym świetnie! Wszystko poszło zgodnie z planem. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim klasom.

Aleksandra Kłusak i Natalia Kupczak