Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy również w naszej szkole.
   W ramach obchodów tego miłego święta można było obejrzeć rękodzieło uczniów - wystawa pt. „Mój Pluszowy Miś”. Na uczniów czekała fotobudka. Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W bibliotece najmłodsi uczniowie wysłuchali opowieści o misiach. Następnie brali udział w warsztatach plastycznych.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Dowodem na to są zdjęcia. Zapraszamy do galerii.