Zapraszamy do klasy sportowej!

Zapraszamy do klasy sportowej!

W poniedziałek 31.05.2021 r. o godzinie 16:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Cięcinie odbędzie się test sprawnościowy dla dzieci chcących uczęszczać do klasy pierwszej sportowej w roku szkolnym 2021/2022. Oferta skierowana jest do uczniów lubiących sport, pragnących rozwijać swoje umiejętności i talenty. Zajęcia sportowe uczą systematyczności i obowiązkowości, pozwalają na stawianie uczniom coraz wyższych wymagań. Mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, kształtują postawy prozdrowotne i proekologiczne. W klasie sportowej realizowany jest rozszerzony program zajęć z wychowania fizycznego w tym zajęcia na pływalni. Organizowane są zajęcia ze sportowcami, wycieczki i wyjazdy, aby móc rozwijać sportowe zainteresowania dzieci od najmłodszych lat.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI ????