Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

01.07.2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Serdecznie dziękujemy za kolejny rok szkolny, który był nowym wyzwaniem dla nas wszystkich.  Szczególne słowa uznania kierujemy do rodziców i gorąco dziękujemy za zaangażowanie w proces edukacji dzieci w tym trudnym czasie.

Dziękujemy również rodzicom aktywnie działającym  w Radach Klasowych, a w szczególności Radzie Rodziców. Dzięki Państwa wsparciu udało nam się zrealizować i sfinansować wiele założonych celów. Dziękujemy za zakup nagród dla uczniów wyróżnionych za  szczególne osiągnięcia oraz wzorową frekwencję. Nagrody te będą wyróżnieniem i miłą pamiątką dla naszych uczniów.

Przed nami zasłużone wakacje. Niech to będzie dla wszystkich okres radości i wytchnienia. Na czas wakacji życzymy dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i wielu wspaniałych przygód.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne