Próby sprawnościowe dla uczniów klasy 1 (klasa sportowa) odbędą się 31.05.2021 r. o godzinie 16:00. Zapraszamy!

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Strona główna / Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23.06.2017 r.  zakończyliśmy rok szkolny. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej a następnie przeszliśmy na sale gimnastyczną. Klasy 6 przygotowały piękne przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek".
Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród i podziękowań.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, która jak co roku ufundowała wiele nagród dla  uczniów naszej szkoły. Dziękujemy!!!

... rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe, radosne i bezpieczne.