Zaczarowany świat bajek W. Disney’a

19.06.2019

Zaczarowany świat bajek W. Disney’a

Kilka tygodni temu Zosia Kopyto i ja odwiedziłyśmy przedszkolaki w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Cięcinie, jako jednorożec i kłapouchy, ze swoją akcją czytelniczą, którą wcześniej pilnie zaplanowałyśmy. Podczas spotkania  rozmawiałyśmy z dziećmi na temat Wróżki Zębuszki, która została porwana przez straszliwego smoka. Razem z przedszkolakami, które bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach, poszukiwałyśmy jej w różnych krainach. Na szczęście kochane dzieci pomogły nam ją odnaleźć.  Nasz występ oparłyśmy na bajkach  W. Disney’a . Wykorzystałyśmy również Pedagogikę Zabawy KLANZA. Wszystkie przedszkolaki w nagrodę za aktywności dostały słodki poczęstunek. Naszym zdaniem wizyta tam była nie do zapomnienia i mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Kinga Gawilńska, kl.5d