Wyniki konkursu recytatorskiego „Słońce, słońce i życie”

Wyniki konkursu recytatorskiego „Słońce, słońce i życie”

Uwaga! Uwaga!
Rozgłaszamy na cztery strony świata, że niezwykły talent ucznia naszej Szkoły został odkryty i doceniony w XXIII Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Słońce, słońce i życie” – edycja on-line. Karol Tomas, uczeń klasy 6c, swoją recytacją oczarował jury i uzyskał I miejsce w kategorii klas IV-VI.
Konkurs został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej im. Wiktorii Kubisz oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej. W konkursie wzięło udział trzydziestu ośmiu recytatorów z południowej części województwa śląskiego.
Prezentacje oceniało jury w składzie:
– Anna Maśka – instruktorka teatralna DK Kamienica,
– Agnieszka Chrudzimska – polonistka, pracownik Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej,
– Anna Majeranowska-Widomska – wokalistka, aktorka, instruktorka DK im. W. Kubisz w Bielsku-Białej,
– Joanna Jatkowska – wokalistka, aktorka, instruktorka DK im. W. Kubisz w Bielsku-Białej.
Co najważniejsze przygoda Karola z teatrem nie kończy się! Jury rekomendowało występ Karola do dalszego etapu - ogólnopolskiego, który odbędzie się w Starachowicach. Trzymamy mocno kciuki za Karola i życzymy dalszych sukcesów na scenie!