Wigilijka 3b 2014/15

19.01.2015

Wigilijka 3b 2014/15

19 grudnia 2014r. my - uczniowie klasy 3 b po apelu jasełkowym  w którym występowaliśmy, świętowaliśmy nadchodzące Boże Narodzenie poprzez udział w wigiljce klasowej, podczas której dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia świąteczne i noworoczne, śpiewaliśmy wspólnie kolędy.
Odwiedzili nas uczniowie klasy 6 z wychowawcą, którzy pięknie zakolędowali w języku angielskim. My również poszliśmy pokolędować do wielu klas i złożyć życzenia.
Miłą niespodzianką była dla nas wszystkich wizyta naszej koleżanki Natalii Kłusak, która od września br. uczy się w szkole w Węgierskiej Górce. Powspominaliśmy trochę i z wesołym nastrojem poszliśmy do domów.
                                                                                                                                                 uczniowie z wychowawcą