Teatralne diamenty!

Teatralne diamenty!

W dniach 13 – 15 marca 2019 roku, w Miejskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Żywcu. W konkursie tym nie zabrakło również uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Cięcinie.

Występy naszych uczniów nie rozeszły się bez echa i z pewnością na długo zapiszą się w pamięci jury. Nasi uczniowie zawładnęli sceną, a oto dowody:

Ewa Tomas  uzyskała I miejsce w kategorii klas I-III,

Karol Tomas uzyskał I miejsce w kategorii klas IV-VI,

Wyróżnienia otrzymały Kinga Gawlińska oraz Barbara Wolna w kategorii klas IV-VI.

Ponadto zdobywcy pierwszego miejsca, czyli niesamowite rodzeństwo Ewa i Karol, zostali promowani do Etapu Rejonowego Konkursu Recytatorskiego. 5 kwietnia oboje wspaniale zaprezentowali się na scenie i skradli serce publiczności. Zostali nagrodzeni wyróżnieniami.

Gratulujemy  bardzo dobrego występu. Dziękujemy za zaangażowanie i ciężką pracę !!!

Życzymy dalszych sukcesów na scenie !

Patrycja Klima