Św. Mikołaj w naszej szkole!

Św. Mikołaj w naszej szkole!

Św. Mikołaj znów nas odwiedził!

6 grudnia, jak co roku do naszej szkoły zawitał Św. Mikołaj – oczekiwany przez dzieci gość, w asyście dwóch Aniołów. Dzieci przywitały go uśmiechami, niektóre z nich miały okazję uścisnąć mu dłoń.  Przyglądał się On bacznie programowi artystycznemu przygotowanemu przez wychowawców świetlicy, na którym prezentowali się uczniowie, należący do grupy świetlicowej. Wśród występujących należy również wymienić grupę taneczną pod kierownictwem Pani Zuzanny Kameckiej oraz gimnazjalistów - przygotowanych przez Panią Patrycję Klimę, którzy śpiewem nieznanych nam dotąd piosenek umilili czas spotkania z Mikołajem.

Punktem kulminacyjnym naszego mikołajkowego spotkania było oczywiście wręczenie na ręce przewodniczących poszczególnych klas paczek dla wszystkich dzieci.  W porozumieniu ze Świętym Mikołajem paczki pomogli przygotować jego wierni pomocnicy – Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Cięcinie – którym serdecznie dziękujemy. Wszyscy uczniowie znakomicie się bawili i z uśmiechami na ustach opuścili salę gimnastyczną, aby udać się na pozostałe lekcje.

W tym dniu Święty Mikołaj przysłał do nas niecodziennego gościa – swojego pomocnika w osobie Pani Ali – który dostarczył grupie świetlicowej specjalnie zaadresowaną przesyłkę. Był to Dywan z woreczkami kolorowymi do zabaw ruchowych, za które naszemu Świętemu dzieci serdecznie podziękowały. Będąc na co dzień grzecznymi i posłusznymi dziećmi uczniowie będą oczekiwać Mikołaja w przyszłym roku.

Natalia Adamczyk, Patrycja Klima, Alicja Sobczyk Szyma