Spotkanie z wyjątkowym gościem

W dniu 28 marca uczniowie klasy I b z wychowawcą mieli zaszczyt gościć Przemka Gawlińskiego wraz z jego rodzicami. Spotkanie zostało zorganizowane  przy współpracy klasy VI a wraz z wychowawcą oraz zaangażowanych rodziców. Na początku wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. „Nadchodzi wiosna” w wykonaniu pierwszoklasistów, potem był poczęstunek oraz wspólne gry i zabawy. Miła atmosfera udzielała się wszystkim, a co najważniejsze mamy nadzieję, że dla naszego wyjątkowego gościa i przyjaciela klasy I b, Przemka były to radosne i miłe chwile. Podziękowania w zaangażowanie zorganizowania tego spotkania kierujemy do Pani Agnieszki, Pani Marty, Pani Uli i Pana Ryszarda oraz rodziców uczniów klasy I b.

Dziękujemy Ci Przemku, że mogliśmy Cię poznać.

Przygotowania
Próby