Pouczająca lekcja o zdrowiu.

Strona główna / Pouczająca lekcja o zdrowiu.

Pouczająca lekcja o zdrowiu.

We wtorek 28 lutego gościliśmy w naszej klasie Panią Pielęgniarkę, która przekazała nam wiele różnych ciekawych wiadomości dotyczących naszego zdrowia. Pokazała jak mierzyć temperaturę, ciśnienie, co jeść, a czego nie jeść i nie pić aby być zdrowym. Jednak głównym tematem dnia było zdrowie naszych zębów. Pani pokazała jak najlepiej szczotkować zęby, jakiej używać szczoteczki i pasty.  Otrzymaliśmy karty do codziennego zapisywania czy szczotkowaliśmy zęby. Przez cały marzec będziemy uzupełniać kartę. Na zakończenie ustaliliśmy wspólnie, że w poniedziałki, środy i piątki nie będziemy w szkole spożywać żadnych słodyczy, a nasze kanapki będą obfitować w zdrowe warzywa. Dziękujemy Pani Pielęgniarce.

Uczniowie klasy 2b