Pokaz gry w tenisa

Pokaz gry w tenisa

W dniu 12.11.2019r. w naszej szkole odbył się pokaz gry w tenisa stołowego. Naszymi gośćmi byli trenerzy oraz zawodnicy klubu sportowego "Luks" Węgierska Górka. Zaprezentowali oni różne style gry, technikę poszczególnych odbić oraz przeprowadzili konkurs wiedzy o tenisie stołowym. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas sportowych oraz wszyscy zainteresowani tym sportem uczniowie. Jak pokazuje fotorelacja, zainteresowanie uczniów było bardzo duże, zachęcamy do obejrzenia zdjęć.
Informujemy również, że będzie możliwość uczęszczania na treningi tenisa stołowego, szczegółowe informacje będą przekazywane przez nauczycieli wychowania fizycznego.
W naszej szkole istnieje wielka tradycja gry w tenisa stołowego, jest to sport wielopokoleniowy, w zasadzie bezkontuzyjny, można go uprawiać bardzo długo i właściwie wszędzie. Zachęcamy zatem do zaangażowania się w jego uprawianie.
Końcem listopada lub początkiem grudnia odbędą się również mistrzostwa naszej szkoły w tenisie stołowym, wiemy, że zainteresowani tym wydarzeniem gracze już mocno trenują, pozostałych, którzy chcieliby sprawdzić się w tej dyscyplinie zachęcamy również do udziału. Wszystkie szczegóły będą wywieszone na plakatach w szkole.

A. Stemplewska