piknik klasy 1a

Strona główna / piknik klasy 1a

Udział klasy 1 A w pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka i Sportu.

Do pikniku przygotowywaliśmy się starannie. Wspólnie z naszą Panią Zuzią i przy udziale Rodziców wykonaliśmy konkursowy plakat, który zajął 1 miejsce.  Sponsorzy ufundowali nam koszulki w kolorze niebieskim z naszymi imionami. Rodzice pomogli nam przygotować baloniki, bibułowe kule do kibicowania.  Wspólnie też spisaliśmy okrzyki dobrego kibica. Gdy rozpoczęły się zawody sportowe świetnie się bawiliśmy. Przygotowania okazały się skuteczne, bo zajęliśmy 1 miejsce w konkurencjach sportowych i 2 miejsce w kibicowaniu. Ciekawe co na to nasza Pani Zuzia, bo wygraną jest znowu prowiant na ognisko i wyjście na lody.

Serdecznie dziękujemy sponsorom, wszystkim rodzicom i naszej pani Zuzi.

Wdzięczni uczniowie klasy 1 A