„Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

13.11.2016

„Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”

AKCJA ZAKOŃCZONA

DZIĘKUJEMY!!!

W dniach od 3 do 30 października 2016 roku w naszej szkole trwała akcja Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska”, której celem była pomoc zwierzętom przebywającym w Schronisku w Żywcu. Dzieci przynosiły puszki, suchą karmę dla psów i kotów, smycze, koce, używaną pościel oraz zabawki. Zbiórką zajmowali się uczniowie z klasy V a, którzy przygotowali plakaty informujące o akcji, zbierali, segregowali oraz pakowali zebrane dary. Dziękujemy wszystkim dzieciom z klas 1-6, wychowawcom oraz rodzicom, którzy okazali empatię i wrażliwość włączając się w tę akcję. Podziękowania kierujemy również do najmłodszych w naszej szkole - Przedszkolaków, którzy również nas wspierali.

Zebraliśmy- ok. 45 kg suchej karmy, 214 puszek mokrej karmy dla psów i kotów, koce, pościel oraz smycze i zabawki dla zwierząt.

W dniu 04.11 2016 wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do Żywieckiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przez przedstawicieli klasy 5a wraz z opiekunem.

Dziękujemy w imieniu Milusińskich :)