Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

Strona główna / Nowy rok szkolny 2016/2017 rozpoczęty!

Inauguracja roku szkolnego odbyła się 1.09.2016r. o godzinie 8.30 w sali gimnastycznej naszej szkoły. Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym powitał  uczniów, w szczególności klas pierwszych, a także rodziców, którzy towarzyszyli swym dzieciom w tak ważnym dla nich dniu. Następnie  uczniowie klas IV zaprezentowali krótkie przedstawienie.

O godzinie 9.30 uczniowie starszych klas przejechali autokarami pod opieką nauczycieli pod fort w Węgierskiej Górce, gdzie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej upamiętniającej 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

Wszystkim Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.
Wszystkim uczniom życzymy aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnieńUśmiech