Proszę o sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektornicznym Librus!

Komunikat!

15.03.2020

Komunikat!

Szanowni rodzice i opiekunowie!
Obecna sytuacja związana z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest szczególna i zmienia się bardzo dynamicznie. W związku z tym proszę Was o współpracę i motywowanie dzieci do nauki zdalnej. Nauczyciele przygotowują materiały i narzędzia do komunikacji. Proszę o umożliwienie dzieciom korzystania z internetu i nadzorowanie ich pracy.
Systematycznie w dzienniku Librus będą się pojawiały materiały do nauki oraz bieżące komunikaty.
Osoby, które z różnych powodów nie posiadają hasła lub loginu proszone są o zgłoszenie tego faktu pod nr telefonu 507077086 lub 601080954.
Życzę Wam wszystkim wytrwałości, uśmiechu i aby ta trudna sytuacja, w której się znaleźliśmy jak najszybciej znalazła szczęśliwe rozwiązanie.
Z wyrazami szacunku,
Marek Duraj