KOLEJNY SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW!

08.10.2015

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW!

Po wygraniu gminnych zawodów sportowych w sztafetowych biegach przełajowych uczniowie naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy, wystartowali w kolejnych zawodach, tym razem powiatowych. Po zaciętej rywalizacji, w której wzięło udział 13 szkół z naszego powiatu, chłopcy w składzie: Kamil Jurasz (kl. 6b), Kamil Kopyto (kl. 6b), Łukasz Kalfas (kl. 6b), Michał Żur (kl. 6a), Wiktor Żur (kl. 6a) oraz Maksymilian Marciniak (kl. 6a) wywalczyli 3 miejsce po pięknym biegu i wspaniałej walce sportowej. Końcówka biegu była bardzo emocjonująca i po walce na finishu naszym chłopcom udało się zająć miejsce w najlepszej trójce. Dziewczęta w składzie: Kinga Pawlus (kl. 6b), Patrycja Gołek (kl. 6b), Aleksandra Kłusak (kl. 6b), Julia Dyrlaga (kl. 6a), Julia Pietrasik (kl. 6a), Aleksandra Sobel (kl. 6a) oraz Karolina Szczotka (kl. 6a) - jako rezerwowa, po równie zaciętym biegu uplasowały się na dalszym miejscu. Trzeba zaznaczyć, że trasa była trudna z długim podbiegiem oraz nierównym podłożem, mimo tego obie drużyny spisały się bardzo dobrze. GRATULUJEMY WYNIKU I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!