klasa 3b - wizyta Grzegorza Proksy

Strona główna / klasa 3b - wizyta Grzegorza Proksy

W czwartek 20 listopada gościliśmy na lekcji Pana Grzegorza Proksę, słynnego mistrza boksu mieszkającego w Węgierskiej Górce, a zarazem tatę naszego kolegi z klasy. Zadawaliśmy wiele pytań, na które sportowiec bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadał. Były pytania o przygotowania do walk, treningi, wyjazdy, dietę, rywali, a także o zainteresowania. Nasz gość przyniósł do pokazania zdobyte pasy i swoje rękawice bokserskie, które dzieci przymierzały. Pan Grzegorz wraz z synem Arturem, który szybko uczy się od taty, pokazał kilka ciosów bokserskich. Na zakończenie spotkania wszyscy wymieniliśmy z Nim uściski dłoni a potem stanęliśmy do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Panu Grzegorzowi dziękujemy za poświęcenie nam czasu i życzymy wielu sukcesów w sporcie i w życiu osobistym. Uczniowie klasy 3b z wychowawcą.