Dzień otwarty 2017

12.04.2017

Dzień otwarty 2017

We wtorek w naszej szkole gościliśmy przyszłych uczniów naszej szkoły- "kandydatów" do klasy pierwszej wraz z rodzicami. Na początku Pan Dyrektor Marek Duraj przywitał wszystkich gości, potem zebrani obejrzeli premierę spektaklu pt. "Kopciuszek" wystawionego przez uczniów klasy 3d pod kierunkiem wychowawcy, Pani Katarzyny Pawlik- Murańskiej.

Po zakończeniu przedstawienia wszystkie dzieci wraz z rodzicami przeszli do klas z wyznaczonymi nauczycielami, aby tam uczestniczyć w krótkich zajęciach i zapoznać się z pracą dzieci na lekcjach i innymi zadaniami w szkole. Na zakończenie każda grupa miała możliwość zwiedzić szkołę, obejrzeć inne sale lekcyjne i pracownie.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za przybycie.