Czekoladowy zawrót głowy.

27.05.2018

Czekoladowy zawrót głowy.

27 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Czekolady. Właścicielki fabryki czekolady zapraszały klasy do swojej wytwórni. Podczas zwiedzania uczniowie mieli okazję obejrzeć prezentacje o czekoladzie, zatańczyć czekoladowy taniec, poczęstować się wyrobami czekoladowymi oraz uczestniczyć w grach i zabawach. Mogliśmy również podziwiać prace uczniów, którzy brali udział w konkursach: plastycznych i  kulinarnym. Każdy zwiedzający fabrykę, mógł zagłosować na pracę konkursową, która skradła jego serce lub żołądek.
Wszystkie prace plastyczne, potrawy oraz stroje były naprawdę cudowne! Gratulujemy uczestnikom konkursów!!!
Dzień Czekolady uważamy za bardzo udany i mamy nadzieję, że wycieczka po fabryce wszystkim się spodobała.

Zobacz całość.